9O7A0299.jpg

Rekrutacja

Dołącz do edukacji przyszłości we Wrocławiu

Wrocław Cosmopolitan School z radością powita swoich pierwszych uczniów we wrześniu 2020 roku. Nasza szkoła zaprezentuje wyjątkowo innowacyjne podejście do edukacji, w którym priorytetem jest współpraca, wzbudzenie ciekawości uczniów, dobra atmosfera i wykorzystanie nowych technologii.

 

Będąc w pełni międzynarodową szkołą zapraszamy studentów ze wszystkich narodowości, środowisk i religii. Nasza szkoła wykorzystuje język angielski jako środek nauczania i prowadzi program języka angielskiego jako dodatkowego języka (EAL) dla uczniów, którzy wcześniej nie uczęszczali do szkoły anglojęzycznej.

 

Obecnie przyjmujemy zapisy uczniów w wieku od 3 do 15 lat na rozpoczynający się we wrześniu 2020 r. rok szkolny.

IMG_7442_edited

IMG_7442_edited

9O7A0430

9O7A0430

9O7A0616

9O7A0616

IMG_0835

IMG_0835

9O7A0397

9O7A0397

Angielski jako język nauczania

Wszystkie lekcje prowadzone są w języku angielskim przez native-speakers oraz wysoce wykwalifikowanych nauczycieli. Zajęcia z języka polskiego i języków obcych prowadzone są przez adekwatnie kadrę polską oraz nauczycieli języka obcego. Zapraszamy uczniów, którzy wcześniej nie uczęszczali do szkoły w języku angielskim gdyż zapewniamy program wspierający naukę języka na początkowych etapach. Podobnie język polski jest dostępny dla zagranicznych obywateli jako język obcy.

W pełni zgodny z polskimi wymogami edukacyjnymi

Wrocław Cosmopolitan School będzie w pełni zarejestrowana i akredytowana przez krajowe i lokalne władze oświatowe. Jesteśmy pionierem zintegrowanego programu nauczania, który łączy w sobie ustawowe wymogi polskiego Ministerstwa Edukacji z opartym na British Curriculum wyjątkowym i  wzbudzającym ciekawość programem nauczania. Zapewniamy tym samym wszystkim naszym rodzinom możliwość wypełnienia zobowiązań prawnych dotyczących edukacji ich dzieci.

Małe klasy i wybitni nauczyciele

Maksymalnie 18 uczniów w klasie zapewnia możliwość indywidualnego podejścia i pełnej współpracy. Wysoko określone standardy rekrutacji naszych nauczycieli, wymagają pełnych kwalifikacji egzekwowanych zarówno w Polsce jak i krajach anglojęzycznych. Ponadto oczekujemy biegłości w języku angielskim i wcześniejszego doświadczenia w szkole międzynarodowej.

Pierwsza polska szkoła wegetariańska

Istnieją niezaprzeczalne powiązania między zdrowiem, samopoczuciem a wynikami w nauce. Dlatego zapewniamy zdrowe wegetariańskie posiłki, które są akceptowane przez wszystkie kulturowe i religijne wymagania żywieniowe. Podkreśla to nasze zaangażowanie w budowanie prawdziwie kosmopolitycznej społeczności, która szanuje siebie nawzajem i otaczający nas świat.

IMG_7372.JPG

Rekrutacja

Zapraszamy zainteresowane rodziny do kontaktu. Przed oficjalnym otwarciem szkoły zapraszamy na serię spotkań informacyjnych we Wrocławiu dla przyszłych rodzin. Już teraz zapisz się na naszą listę mailingową i skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań.

 

Formalne procedury rekrutacyjne rozpoczną się w styczniu 2020 r. i będą obejmowały formularz wpisowy, przedłożenie dotychczasowych dokumentów szkolnych oraz kameralną rozmowę z potencjalnym uczniem i ich rodzicami / opiekunami.

 

Wrocław Cosmopolitan School wita wszystkich uczniów, którzy skorzystają z wyjątkowego programu nauczania i będą mieli wkład w międzynarodową, skupioną na nauce społeczność naszej szkoły.

 

Oferujemy w trakcie codziennych zajęć programy wsparcia do nauki języka polskiego i angielskiego jako języków dodatkowych bez dodatkowych opłaty.

Czesne

Poniżej przedstawiamy wysokości opłat w Wrocław Cosmopolitan School, cena obejmuje wszystkie niezbędne artykuły papiernicze i materiały do ​​nauki, obiad i przekąski w ciągu dnia, nie obejmuje kosztów mundurków, opłat egzaminacyjnych ani dodatkowych wyjazdów i wycieczek.

Wpisowe

3000 (płatność jednorazowa)


Przedszkole

3000 miesięcznie (12 płatności)


Szkoła Podstawowa i Szkoła Średnia

3500 miesięcznie (12 płatności)

Powyższe opłaty są naliczane miesięcznie za dziecko w złotych polskich (PLN).

Formularz wpisowy

Ze względu na ogromne zainteresowanie z Państwa strony rozpoczęciem działalności Wrocław Cosmopolitan School, zachęcamy rodziców do skorzystania z możliwości dokonania wstępnej  rezerwacji miejsca dla swojego dziecka / dzieci na rok szkolny rozpoczynający się we wrześniu 2020 r. Nie jest to formularz zobowiązujący do formalnej rejestracji, ale zapewnia pierwszeństwo po otwarciu rekrutacji do szkoły i do formalnego zawarcia umowy. 

Obecnie przyjmujemy uczniów w wieku od 3 do 15 lat, którzy rozpoczną naukę we wrześniu 2020 r., jednakże zachęcamy Rodziców starszych dzieci do wypełniania formularza wstępnej rezerwacji aby potwierdzić ich zainteresowanie rekrutacją do grup na poziomie IGCSE i A-Level.

IMG_7798.JPG