9O7A0457.jpg

Aktualności

Bądź na bieżąco z wydarzeniami i ekscytującymi nowościami

9O7A0221%25202_edited_edited.jpg

Bądź na bieżąco z wydarzeniami i ekscytującymi nowościami

Wierzymy, że życie we współczesnym, szybko zmieniającym się i globalnie zintegrowanym świecie wymaga odmiennego podejścia do nauki. Nasz program uczy studentów zadawania pytań, kwestionowania, rozwiązywania problemów i buduje w dzieciach umiejętności analizowania i decyzyjności, uczy bycia przedsiębiorczym i innowacyjnym w prawdziwie międzynarodowym kontekście.

 

Opracowaliśmy unikalny model programu nauczania, który płynnie łączy wyznaczone przez English National Curriculum cele osiągnięć i umiejętności z ustawowymi wymogami polskiego Ministerstwa Edukacji. Tematyczne programy nauczania są zaprojektowane aby wzbudzać w uczniach zainteresowanie i ekscytacje, skupiać uwagę i zachęcać do zadawania pytań. Dlatego niezwykle istotne jest dla nas indywidualne podejście do każdego ucznia. Nie jesteśmy zwolennikami poglądu, że wiedza pochodzi wyłącznie z podręczników i że edukację należy podzielić na naukę osobnych przedmiotów. Zamiast tego, wzbudzamy w uczniach ciekawość i chęci do dalszego zgłębiania tematów, zachęcamy do zadawania własnych pytań, tworzenia projektów badawczych, poszukiwania rozwiązań i powiązań z pokrewnymi obszarami nauki a to w ścisłej współpracy i pod kierunkiem doświadczonych nauczycieli.

Newsletter 09.10.20.jpg
Newsletter 02.10.20.jpg
Newsletter 25.09.20.jpg
Newsletter 18.09.20.jpg
Newsletter 04.09.20.jpg
 

Wydarzenia

W ciągu najbliższych kilku miesięcy będziemy organizować cykl spotkań informacyjnych dla rodziców we Wrocławiu. Sesje te będą okazją dla przyszłych rodzin, aby dowiedzieć się więcej o Wrocław Cosmopolitan School  i o naszym wyjątkowym podejściu do nauki w współczesnym świecie, a także poznać kluczowych pracowników.

Szczegóły każdego wydarzenia zostaną ogłoszone pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że subskrybujesz naszą listę mailingową za pomocą formularza kontaktowego lub pola subskrypcji na dole tej strony.
 

Nadchodzące wydarzenia:
 

  • Do potwierdzenia

Dokładne terminy i miejsce spotkań informacyjnych dla rodziców zostaną zaktualizowane i udostępnione osobom z naszej listy mailingowej.

Kalendarz roku szkolnego

Wstępne terminy dni wolnych od zajęć w roku szkolnym 2021/22 możecie Państwo znaleźć tutaj.

9O7A0239.jpg